• Неодамнешно
Маскирајте го моќта Ренџерс Морни Морфин Девојки Делукс Пинк Ренџер Ноќта на вештерките
zoom_in

Маскирајте го моќта Ренџерс Морни Морфин Девојки Делукс Пинк Ренџер Ноќта на вештерките

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Beе велите "Тоа е време на морфин " веднаш штом ќе го облечете овој костум на розовото напојување! Овој костум има џемпери со прицврстено здолниште, прикачен појас со тока, ликовни уметнички дела со сјајни детали на каросеријата и половина маска. Овој костум е толку класика. Совршено е за вашиот мал lубовник на Power Rangers! Толку е удобно, ладно и лесно за носење. Не е забавно само да се носи за Ноќта на вештерките, туку и целата година! Комплетен карактер Скокачиот со здолниште со здолниште со здолниште со Buckle Character уметнички дела со сјајни детали на маскирање на Bodicehalf Maskofficial.

Избор на купувачи..