• Неодамнешно
Wonder Nation Girls Guessiped џебна маица, 2-пакет, големини 4- & плус
zoom_in

Wonder Nation Girls Guessiped џебна маица, 2-пакет, големини 4- & плус

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Двапати убаво! Погледот што го надминува основниот, овие џебни маички од Wonder Nation ќе бидат нејзините нови омилени врвови, во кои има обичен опуштен изглед и мека плетена ткаенина. Нејзиниот прв избор да се спари со шорцеви, фармерки и џогери, сам или слоевит со омилена качулка или јакна. Зачувајте се со оваа две пакувања на маички за без напорна удобност и стил. Само на. Материјал : 96% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : 1 џеб за лепенка на градите. Карактеристики : Мека маичка плетена. Девојки преголема џебна маица 2-пакет од Wonder Nation.

Избор на купувачи..