• Неодамнешно
Дизни бидете ваш селфи-врвен врт-врат на врвот
zoom_in

Дизни бидете ваш селфи-врвен врт-врат на врвот

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Дизни е ваш селфи V врвот на вратот е одличен избор за секој млад обожавател. Оваа симпатична облека има стил V-вратот и врзување на само вратот за дополнителна удобност. Повеќе џебови од предните лепени и странични отвори додаваат на неговиот уникатен изглед. Овој врв на чистење на Дизни е направен од мешавина од полиестер и памук што ќе биде нежно на кожата на вашето дете. Дизни бидете ваш селфи-врзан за чистење на вратот : В-врат-стајлинг памучен врв. Врзување на само вратот. Повеќе џебови од предната лепенка. Странични отвори. 65% полиестер/35% памук.

Избор на купувачи..