• Неодамнешно
Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Розова Меур Гума Розова Област Килими, 7 ' Круг
zoom_in

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Розова Меур Гума Розова Област Килими, 7 ' Круг

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Розова Меур Гума За Џвакање Розова Област Килими, 7 ' Круг. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Избор на купувачи..