• Неодамнешно
Каролини Богатства CJ2010-LPW Писмо L Назад Во Училиште Почетна Платно Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства CJ2010-LPW Писмо L Назад Во Училиште Почетна Платно Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

DEN 339.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства CJ2010-LPW1414 Писмо L Назад Во Училиште Почетна Платно Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, повеќебојна Буква L Назад Во Училиште Почетна Платно Ткаенина Декоративна Перница CJ2010-LPW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Направете Го Грбот Кон училишните украси попразничен со Оваа Перница За Враќање На Училиште за каде било внатре или надвор од куќата. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Избор на купувачи..