• Неодамнешно
Huakaishiijie Бебе Девојче Долг Ракав Туту Фустан А-Линија Партија Роденден Принцеза Фустани
zoom_in

Huakaishiijie Бебе Девојче Долг Ракав Туту Фустан А-Линија Партија Роденден Принцеза Фустани

DEN 325.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бебе Девојки Aut А-Линија Фустан Долг Ракав Цветни/Пеперутка Печати Тул Крпеница Фустан. Големина(см)ttttt T. 90t Должина : t45t Bust : t48tsleve : t32. 100 t Должина : t47t Bust : t50tsleve : t34. 110 t Должина : t49t Bust : t52tsleve : t36. 120 t Должина : t51t Bust : t54tsleve : t38. 130 т Должина : t53t Bust : t56tsleve : t40. tttt T T T T T Ttt T T T 90 t Должина : t17, 72 t Bust : t18, 90 tsleve : t12, 60 . 100 t Должина : t18, 50 t Bust : t19, 69 tsleve : t13, 39 . 110 t Должина : t19. 29 t Bust : t20. 47 tsleve : t14. 17 . 120 t Должина : t20. 08 t Bust : t21. 26 tsleve : t14. 96 . 130 t Должина : t20, 87 t Bust : t22. 05 tsleve : t15. 75 . Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Должина на ракавот : Долго. Шема : Цветни/Пеперутка . Пол : Девојка. Тип На Ставка : Фустан. Вклучен Пакет : . 1 х фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од материјал за мешавина од памук, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : бебе девојки пролет aut обичен фустан со а-линија, цветен/пеперутка печатење фустан од тул од тул, многу сладок. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, туш за бебиња, семеен собир, фестивал, улична облека, фотографија и така натаму. Големина Забелешка : 90, 100, 110, 120, 130. Големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 х фустан. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Избор на купувачи..