• Неодамнешно
16 Црно Ѓ Тркало Со Ултра Тркало 428-6718СБ+42
zoom_in

16 Црно Ѓ Тркало Со Ултра Тркало 428-6718СБ+42

DEN 2560.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

На Ултра Тркало, имаме непопустлив основен принцип за градење силни издржливи тркала со прецизни фитинзи. Без разлика дали ги гледате нашите камиони и теренски тркала, нашата Висока Платинеста постава или Нашите Фокусни дизајни за поставување трендови, ние продаваме Само Тркала Со Квалитет Од Шампионски Калибар. Сатенско Црно Со Проѕирна Завршница На Палтото; 1-Парче Леана Алуминиумска Конструкција; Компатибилен со TPMS (Систем за Следење На Притисокот во Гумите); Со Фокусно Лого Поп На Централното Капаче.

Избор на купувачи..