• Неодамнешно
Памучна Маица Со Кратки Ракави Во Западен Кали Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Памучна Маица Со Кратки Ракави Во Западен Кали Со Недефинирани Подароци

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс маица во Стилот на Екипажот црна Западна Кали го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Западен Кали Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Избор на купувачи..