• Неодамнешно
Тркало за ауди 19 ин Сребрен Преработен Алуминиумски Раб
zoom_in

Тркало за ауди 19 ин Сребрен Преработен Алуминиумски Раб

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока цена НА ОЕ. Наместо да се справува со таканаречените" универзални " делови што можат или не одговараат на вашето возило, тој продава само делови што имаат квалитетно вклопување, функција и изглед. Тие веруваат дека таквите делови треба да бидат достапни за да можете да го поправите вашето возило во поранешна држава, враќајќи ја гордоста на сопственоста и зачувувајќи ја неговата препродажна вредност. Со каи делови можете само да кажете не на високите цени на дилерите. За да заштедите енергија, време и пари, набавете ги супериорните делови ЗА ОЕМ што ги нудиме за вашето возило. Секој производ е направен од висококвалитетни материјали. Спецификација : Боја : МАХД И ЦРНА; Состојба : Нова; Материјал За Раб : Алуминиум; Големина На Раб На Возилото : 19х8 ; Ширина на Раб : 8 инчи; Шема На Завртки : 5 х 112мм; Поместување : 26мм; Дијаметар На Раб : 19 инчи; ЦС-ШКУ : 455|АЛИ98578У20; Произведен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка, и потреби за одржување-Производ за замена НА ОЕ За Вашиот Оштетен Или Постар Фабрички Дел. Секој производ е направен од висококвалитетни материјали за одржување на правилна Функција & деловите НА КАИ ќе изгледаат и функционираат точно исто како и оригиналот. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА-Ако делот е оштетен за време на пратката, ќе испратиме замена во рок од еден работен ден, без проблеми.

Избор на купувачи..