• Неодамнешно
Тропска Палма Остава капа кокос На Пастелни Килими За Бања Поставете Килим За Бања Контурна Подлога И Капак За Тоалет
zoom_in

Тропска Палма Остава капа кокос На Пастелни Килими За Бања Поставете Килим За Бања Контурна Подлога И Капак За Тоалет

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.

Избор на купувачи..