• Неодамнешно
Skearow Чиста Прозорец Завеса Третмани Тул Завеси Панел Дома Декор Еден Воил Прозорци Завеси Grommet Врвот Дупчица Еднобојна Модерна Многу Големини Сива W: 52 H: 54
zoom_in

Skearow Чиста Прозорец Завеса Третмани Тул Завеси Панел Дома Декор Еден Воил Прозорци Завеси Grommet Врвот Дупчица Еднобојна

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Проѕирни Завеси : проегирните завеси се составени од 100% полиестерска воилна ткаенина што и дава воздушни и без брчки својства заедно со чистота што и помага на завесата да се собере уредно и да падне директно.Мултифункционални Завеси : нашите луксузни проегирни панели му даваат на вашиот дом нов и елегантен изглед.Материјал : Изработен од полиестер воил. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Мултифункционални Завеси : завесите обезбедуваат добра декорација за затворени простории, бидејќи е погодна за различни простории од куќата, како што се дневна соба, трпезарија, спална соба, детска соба и на отворено, како што се двор или двор, обезбедувајќи светлина и ветре да поминат елегантно за одличен амбиент. Проѕирни Завеси : проегирните завеси се составени од 100% полиестерска воилна ткаенина што и дава воздушни и без брчки својства заедно со чистота што и помага на завесата да се собере уредно и да падне директно. За да ја продолжите неговата издржливост, не избелувајте и лесни пареа железо. Донесете елеганција и класа во секоја просторија со ова светло филтрирање на проегирни завеси. завесите ќе ја осветлат вашата соба со живописни.Лесно За Нега : машина/рачно перење само во ладна вода, нежен циклус, сушење на ниско ниво, без белење, пеглање со ниска температура.

Избор на купувачи..