• Неодамнешно
Артверс Цитати Фау Скапоцен Камен Среќа Инспиративна Цитат Перница-Памук Твил Медиум
zoom_in

Артверс Цитати Фау Скапоцен Камен Среќа Инспиративна Цитат Перница-Памук Твил Медиум

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вештачки Скапоцен Камен Среќа Инспиративна Цитат. Двострано печатење-памучен Диагон материјал со скриен патент и вметнете. Од вашата трпезарија до влезот, до вашата спална соба или дневна соба, овој разноврсен килим може да оди каде било во вашата куќа. Украсен со комплементарни уметнички дела, овој шик дизајн совршено ќе одговара на вкусот на вашиот дом. Покријте = Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода - Нежен Циклус-Благ Детергент - Не Избелувајте - Исушете Го Суво Ниско; Вметнете = Место Чисто / Суво Чисто Само Вештачки Скапоцен Камен Среќа Инспиративна Цитат. Двострано печатење-памучен Диагон материјал со скриен патент и вметнете.

Избор на купувачи..