• Неодамнешно
Дизни Мини Маус Дете Дете Девојка Карактер Печати Крстот Назад Краток Ракав Маица
zoom_in

Дизни Мини Маус Дете Дете Девојка Карактер Печати Крстот Назад Краток Ракав Маица

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашите малечки ќе ја обожаваат нашата колекција детска облека инспирирана Од Дизни со симпатичното дуо, Мики и Мини Маус. Со живописни и разиграни отпечатоци, овие удобни и меки облеки се совршени за секојдневните авантури на вашите деца. Оставете ја нивната имагинација да дивее додека ги спаруваат овие прекрасни облеки со нивните омилени фармерки и патики. Откријте ја магијата На Дизни со нашата шармантна детска модна линија! Дизни Задоволство : Нека вашето дете или дете девојка искра со овој мики и Пријатели мета. Шик Дизајн : Карактеристики naia_ карактер печатење со стилски вкрстен грб за трендовски изглед. Разновиден Стил : Совршен За состаноци за играње, училиште и секојдневни излегувања со допир На магија На Дизни. Задолжително Купување : Додадете ја оваа симпатична маичка во гардеробата на вашето малечко инспирирана Од Дизни. Премиум Удобност : Изработени со меки и дишечки материјали за целодневна удобност и стил.

Избор на купувачи..