• Неодамнешно
adviicd Станови Чевли За Жени Рамни И Станови Дами Мода Лето Пеперутка Покритие Пети Акупресура Станови Чевли За Жени
zoom_in

adviicd Станови Чевли За Жени Рамни И Станови Дами Мода Лето Пеперутка Покритие Пети Акупресура Станови Чевли За Жени

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сандали За Жени Потпетици И Платформа Дами Мода Лето Пеперутка Покрие Пети Акупресура Сандали За Женипол : Жени, Девојче. Горен Материјал : Вештачка Кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 2см/0,79". Висина на платформата : 1,5 см/0,59". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. 4.Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор,мода и Личност. 5.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. 2.Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!.

Избор на купувачи..