• Неодамнешно
Време и време женски Поинтел Опен кардиган
zoom_in

Време и време женски Поинтел Опен кардиган

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Деколте на шал. Долги ракави на капка рамо. Повлечен стил. Две предни џебови. Хемлин со должина на туника со странични отвори. Опуштено вклопување. Плеска ткаенина Поинтел. 51% рајон, 42% полиестер, 7% најлон. Машински измијте го нежен циклус ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Избор на купувачи..