• Неодамнешно
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1968 Година-Заптивка За Прирабница На Издувните Цевки Меркур Монтего
zoom_in

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1968 Година-Заптивка За Прирабница На Издувните Цевки Меркур Монтего

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

1968-1976 Меркур Монтего Издувни Цевки Прирабница Заптивка Белешки Издувни Цевки Прирабница Заптивка 2.00 во, од 2.50 in Ring Тип Ccoil Wr Fits Години : 1968 1969 1970 1971 1972 1974 1975 1976 Fits Мотори : OEM #s : 3173 282, 374170, 377125, 1564777, 3696990, 3731062, 6255637, 6271611, Ц3АА 9451-А, Ц3АЗ 9450-А, Ц4ЗА 9451-А, Ц5ЗЗ 9450-А, Ц6АЗ 9450-Б, Ц6АЗ 9450-Д, ЕН1305, ЕН1624, ЕН1626, ЕН1627, ЕН923, ЕПЗ1504, ЕПЗ4205, Г806, З1504производ Атрибути : Дополнителен Пакет СОДРЖИНА : НЕМА ТИП НА ЗАПТИВКА : Ц ОДДЕЛЕНИЕ НА СТАВКА : ОЕМ СТАНДАРДНА КОЛИЧИНА НА ПАКУВАЊЕ : 1 ЗАПТИВКА ЗА ЗАПТИВКА : СЕРПЕНТИНА WR GO-ДЕЛОВИ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1968-1976 МЕРКУР МОНТЕГО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..