• Неодамнешно
псиакги фармерки за жени модни жени цврст тенок тексас искинат синџир фармерки со голема дупка панталони панталони со молив светло сина + xl
zoom_in

псиакги фармерки за жени модни жени цврст тенок тексас искинат синџир фармерки со голема дупка панталони панталони со молив

DEN 639.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 74-78см/29. +Табела Со големини Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66-70см/26.9 "Хип : 101-113cm/39."Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.4 "Должина : 98см/38.Плус кадифе дизајн повеќе чувајте топло што, Соодветната Јакна Или Џемпер Се добар избор.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.52" Модни Жени Цврсти Тенок Тексас Искинати Синџир Големи Дупки Фармерки Панталони молив панталони информации За Производот : 1.5 "Должина : 106cm/41.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише, Маргаритка,Еластична, Секси, Блиска, Топла.3 "Хип : 97-109cm/38. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Тексас Шема : Цврст Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија.9 "Должина : 104cm/40.0 "Должина : 100см/39. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.1 "Хип : 89-99см/35. Големина : ХХХЛ САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 86-90см/33.

Избор на купувачи..