• Неодамнешно
Ступел Индустрии Канцелариска Мотивација Заснована На Молитва На Лекар Црна Врамена Од Лу + Јас Дизајни
zoom_in

Ступел Индустрии Канцелариска Мотивација Заснована На Молитва На Лекар Црна Врамена Од Лу + Јас Дизајни

DEN 719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн ОД Лукс + Јас Дизајни.

Избор на купувачи..