• Неодамнешно
Ekena Millwork 62 W 22-3 8 H 2-3 4 P Сегмент Архот зборуваше архитектонско одделение ПВЦ комбинација педимент
zoom_in

Ekena Millwork 62 W 22-3 8 H 2-3 4 P Сегмент Архот зборуваше архитектонско одделение ПВЦ комбинација педимент

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактеристика. Педиментите не само што додаваат декоративен елемент; Тие се инсталирани со леснотија и сигурно се трајни додатоци. Историски точни, неколку автентични дизајни се достапни во многу големини, за да бидете сигурни дека ќе најдете совршен натпревар за вашиот проект. Димензии : 62 "ширина на дното, 1" Проекција на дното, 65-1/2 "Севкупна ширина 6" Висина на растојание. ПВЦ нуди издржлив внатрешен или надворешен производ. Автентични историски дизајни, достапни во многу големини. Траен производ, ПВЦ не изгние, искриви или мувла. Веднаш трансформирајте ја вратата или прозорецот со додавање на украсни педименти. Рачно изработено и собрано, нашите бели ПВЦ производи пристигнуваат подготвени за премиер и сликање.

Избор на купувачи..