• Неодамнешно
Комплет За Централно Парче балон, Среќен 50-ти Роденден
zoom_in

Комплет За Централно Парче балон, Среќен 50-ти Роденден

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис комплет за централно парче балон исполнет со воздух со 1 голем балон, златни балони Со број од 6 инчи кои читаат : 50 и подлога со црн метален раб.Карактеристики поголем балон 18 инчи, карактеристики црна граница со бели, златни и сребрени точки, белиот центар има порака, гласи : Среќен 50-ти Роденден!Вклучува сламени стапчиња за надувување и држење на балоните исполнети со воздух на основата; не е потребен хелиум 50-Ти Роденден Балон Центар : Вклучува еден 50-ти роденден центар. Декорацијата на масата содржи златни, сребрени и црни бои. 50-ти роденден балон има полка-точка дизајн. Идеална декорација за прослава на пресвртница. Црна основа со два мали златни балони. Голем балон на врвот на кој пишува " Среќен 50-ти Роденден!"во сребро, злато и црно. Ќе направи забавен и шарен додаток на декор за забави. Координирајте се со други 50-ти роденден-тематски материјали за забави и декор (секој продаден одделно).

Избор на купувачи..