• Неодамнешно
Француски тост девојки Училиште Униформа прилагодлива половината карирано здолниште со скутер со 2-таб, големини 4- & плус
zoom_in

Француски тост девојки Училиште Униформа прилагодлива половината карирано здолниште со скутер со 2-таб, големини 4- & плус

DEN 223.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со вградени плетени шорцеви и прилагодлива половината, овој скутер со 2-таб е лесен начин да го пробиете вашиот код за облекување со свој пламен на стил. Оваа ставка е исто така дел од колекцијата за тестирање на францускиот тост 50, која гарантира дека нашите производи ќе траат по миењето. 100% полиестер. 50 тестирани за миење, нашите производи траат после миење. Прилагодливо половината, најдобро одговара и просторија за да растат. Декоративни детали за јазичето со светла сребрена тока. Плетиран фронт. Плете шорцеви за удобност. Скриен страничен патент за лесно затворање. Редовна должина. Машина за перење. Увезени.

Избор на купувачи..