• Неодамнешно
Пред - Сопственост Јаз Женска Големина Фармерки
zoom_in

Пред - Сопственост Јаз Женска Големина Фармерки

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 10. Слаба Нога. Темно Миење. Среден Рег Пораст. Цврсто. Излитени Рабови, Раб И Излитени Акценти. 27.75" Инсем, 10.0 "Пораст, 27.5" Половината. 69% Памук, 21% Полиестер, 9% Вискоза, 1% Спандекс.

Избор на купувачи..