• Неодамнешно
Артофрамс Црн Кадифе Со Сребрена Рамка За Слика, Оваа Црна Рамка За Постери ОД МДФ Е Одлична За Вашата Уметност или Фотографии, Доаѓа Со Редовно Стакло
zoom_in

Артофрамс Црн Кадифе Со Сребрена Рамка За Слика, Оваа Црна Рамка За Постери ОД МДФ Е Одлична За Вашата Уметност или Фотографии,

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Црн Кадифе со Сребрен Црн Кадифе в Сребрен Црн Кадифе Со Сребро Доаѓа Со Редовно Стакло и закачалка за пила за монтирање на ѕид!. Изработена од МДФ-оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На 8х10 Инчни Фотографии! Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 10х12 инчи. Оваа рамка е широка 1,25 инчи и висока 0,7500 инчи. Таа има .Усна од 25 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и зајак од 0,3750 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).

Избор на купувачи..