• Неодамнешно
Пбаем Бебе Девојки Летање Ракав Лента За Глава, Ромпер, Панталони Облека Сетови
zoom_in

Пбаем Бебе Девојки Летање Ракав Лента За Глава, Ромпер, Панталони Облека Сетови

DEN 303.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пбаем! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење. Бебе Девојки Летање Ракав Лента За Глава,Ромпер, Панталони 3 Парче Облека Сетови - Одговара на совршена облека за вашите деца. Меката ткаенина нема да и наштети на кожата на бебето. Нека биде значаен подарок за вашето бебе. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за вашиот understanding.br/>. Кликнете на " PBae M", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Содржина На Пакетот : . 1 х Лента за Глава. 1 х Ромпер. 1 х Панталони Бебе Повик Облека Сетови. Материјал : Памук. Без Ракави Ромпер. Лето Цвет Тема. Дневна & Партија & Одмор & Облека За Спиење.

Избор на купувачи..