• Неодамнешно
Pen + Gear Poly Poly Exprogning Coupon File Pocket Assumber Colors and Designs
zoom_in

Pen + Gear Poly Poly Exprogning Coupon File Pocket Assumber Colors and Designs

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Започнете да заштедите пари сега! Организаторот за купони за Pen + Gear 13 е подготвен да оди на шопинг во стил и да заштеди пари. Овој трендовски организатор е достапен во Blue Cove или Mauve со печатење со злато фолија. Корицата е здрав од цврста поли со поли делители за да се задржи честа употреба. Организаторот за купони Pen + Gear вклучува јазичиња кои ќе ви помогнат да ги организирате и персонализирате вашите купони или сметки. Започнете со заштеда на пари денес со Организаторот за купони Pen + Gear 13. Организатор на PEN + GEAR 13 OCKET POLY COUPON • Димензии на производот : • Издржлив поли -покритие со еластично затворање за да ги задржите купоните или сметките во место • Трајни поли делители за помош при организирање купони или сметки • Достапно во трендовски модни бои и дизајни • Вклучува јазичиња за персонализирање на персонализирање и организираат делители • Совршени за организирање купони за брзо пребарување • Одлично за употреба за време на деловно патување за да се организираат сметки.

Избор на купувачи..