• Неодамнешно
Гомели Момче Чорап Патики Дише Патики Мрежа Трчање Чевли Нелизгачки Спортски Станови Момчиња Деца Атлетски Чевли Црна Бела 5Ј
zoom_in

Гомели Момче Чорап Патики Дише Патики Мрежа Трчање Чевли Нелизгачки Спортски Станови Момчиња Деца Атлетски Чевли Црна Бела 5Ј

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Момчиња Патики, Се Лизга На Патики За Момчиња, Чорап Патики, Обучувачи Чевли, Трчање Чевли, Атлетски Чевли, Спортски Чевли, Атлетски Патики, Момчиња Трчање Чевли, Момчиња Атлетски Чевли, Деца Патики За Момче, Деца Трчање Чевли За Момче, Момчиња Мрежа Трчање Чевли, Низок Врв Патики За Момче, Дише Ткаени Патики. Опис : Пол : Момчиња, Момче, Деца, Деца Тип На Шема : Крпеница Големина : САД 10 C, САД 10.5 C, САД 11.5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y, САД 2.5 Y, САД 3 Y, САД 4 Y, САД 4.5 Y, САД 5 Y, САД 6 Y(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Тип На Евахел : рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : пролет, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКА ПРИГОДА : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИЧНА, СПОРТСКА, УЧИЛИШНА, УДОБНА И ИЗДРЖЛИВОСТ ЗА ПЕШАЧЕЊЕ : ОВИЕ ВРВНИ ПАТИКИ ДЕТСКИ ЧЕВЛИ се ИЗРАБОТЕНИ со МЕКИ СТАПАЛА и ТКАЕНИ Материјали за ДИШЕЊЕ. Нуди ултра лесна поддршка, костум за деца кои трчаат, пешачат, играат тенис или друг спорт. ПАТИКИ ШТО не СЕ ЛИЗГААТ : Солиден и издржлив надворешен ѓон за долготрајно влечење. Издржлив и флексибилен. ГОРЕН ДЕЛ Што ДИШЕ : Изработен од материјал од ткаенина што дише и надополнет со класичен дизајн на бои за стил овие детски патики се одличен избор за момчиња. ЛЕСНО СЕ ОБЛЕКУВА : Лизгајте на стилот на затворање, нема потреба да врзувате чевли, што им олеснува на децата да облекуваат или соблекуваат чевли. ПРИЛИКА : овие детски спортски патики се совршени за тенис, пешачење, играње, џогирање, секојдневно, училиште, трчање, играње, пешачење, спорт, на отворено, патување, одмор.

Избор на купувачи..