• Неодамнешно
Сензор за брзина Компатибилен со 1999- Audi A4, Audi A Quattro 2000- Volkswagen Passat Front, возач или патнички страничен цилинд 2,8L женски и машки конектор за конектор тип 6-прозорец термина
zoom_in

Сензор за брзина Компатибилен со 1999- Audi A4, Audi A Quattro 2000- Volkswagen Passat Front, возач или патнички страничен цилинд

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Connector Gender : Female and Male Connector Terminal Type : Blade type Terminal Quantity : 6-Prong Terminal Terminal Gender : Female and male Terminal Includes : Wiring harness Replaces OE Number : 8 D0927803 DInterchange Part Number : 0844003, ALS429, 8 D0927803 DWarranty : 1-year Неограничена гаранција за гаранција ABS ABS Сензор за брзина произведен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. : Предна, лево или десноуауди2000-2002 A4 база OEM# : 8 D0927803 D99 A4 BASE OEM# : 8 D0927803 D, од VIN W2000012000-2002 A4 Quattro (подмодел : Авант, база) ОЕМ# : 8 D0927803 D99 A4 Quattro (Adodel : Avant : 8 D0927803 D, од VIN W2000012001-2002 S4 Avant OEM# : 8 D0927803 D2000-2002 S4 BASE OEM# : 8 D0927803 DVOLKSWAGEN2000 PASSAT 4 MOWIT OEM# : 8 D0927803 D, New Body Style2003-20051 Нов стил на тело2005 Passat GL TDI OEM# : 8 D0927803 D, нов стил на тело2001-2002, 2004-2005 Passat GLS 4 Motion OEM# : 8 D0927803 D, нов Body Style2002-2004 PASSAT W8 OEM# : 8 D0927803 D, нов стил на тело2001-2005 Passat (Dummodel : GLS, GLX 4 Moation) OEM# : 8 D0927803 D, нов стил на тело го заменува OE Бројот : 8 D0927803 D. Броеви на размени : 0844003, ALS429, 8 D0927803 D. Fits Select : 2001-2004 VOLKSWAGEN PASSAT GLS 1999-2000,2002 AUDI A4 1.8 T QUATTRO 1998-1999 VOLKSWAGEN PASSAT 2005 VOLKSWAGEN PASSAT GLS/GLS 4 MOTION 2001 AUDI A4 2.8 QUATTRO 2000-2002 AUDI S4 2.7 QUATTRO 2000 VOLKSWAGEN PASSAT GLX 4 MOTION and more - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Избор на купувачи..