• Неодамнешно
Слугинка за забава костум за Ноќта на вештерките за возрасни
zoom_in

Слугинка за забава костум за Ноќта на вештерките за возрасни

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој црн фустан со црн изглед има вградена детали за престилка, лак, лента и чипка. Доаѓа со ракави со капа и мафија. Слугинка за забава костум за Ноќта на вештерките за возрасни : Вклучува фустани, престилка, капа и ракави за мафини. Содржина на ткаенина : 100 проценти полиестер. Упатства за нега : Не бели. Возрасни жени. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Избор на купувачи..