• Неодамнешно
Машки Машина И Бак Греј Воздухопловните Сили Соколи Свод Голем И Висок Стелт Четвртина - Патент Пуловер Врвот
zoom_in

Машки Машина И Бак Греј Воздухопловните Сили Соколи Свод Голем И Висок Стелт Четвртина - Патент Пуловер Врвот

DEN 1999.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Претставете го вашиот тим кога температурата почнува да опаѓа со Ова Воздухопловни Сили Соколи Свод Голем И Висок Стелт Четвртина-Патент Пуловер Врвот Со Машина & Бак. Везеното лого на Соколи на Воздухопловните Сили обезбедува елегантен и суптилен изглед совршен за секој ден. Овој лесен врв ќе ви помогне да се загреете на благи температури. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. 1/4-Поштенски. Материјал : 89% Полиестер/11% Спандекс. Шкафче јамка во јака. Увезени. Еден џеб на градите со патент. Патент гаража. УПФ 50+ Ув Заштита од Сонце. Марка : Секач & Бак.

Избор на купувачи..