• Неодамнешно
Бебе Девојки Момчиња Руно Качулка Јакна Зимски Поштенски Капут Со Слатко Уво Од Мечка Деца Топли Јакни Надворешна Облека
zoom_in

Бебе Девојки Момчиња Руно Качулка Јакна Зимски Поштенски Капут Со Слатко Уво Од Мечка Деца Топли Јакни Надворешна Облека

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Врвна должина : Редовен Стил : мода применлива возраст : 3-6 месеци новороденче, 6-12 месеци бебе, 12-24 месеци доенче, 2-3 години предучилишна возраст тип на јака : качулка плакета : тип на патент ракав : редовен тип на ткаенина : ткаен материјал : тип на шема од полиестерски влакна : Цртан Родител : неутрален стил должина на ракавот (см) : полна Сезона : Пролет И aut, зимско затворање на патент. Машинско Перење. ●Висококвалитетен Материјал●оваа јакни и палта за надворешна облека за бебиња е изработена од висококвалитетен материјал. Оваа облека за снег се грижи за чувствителната кожа и удобноста на бебето за носење и ги одржува бебињата и децата топли кога им е потребно. Постојат 4 големини (3-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-24 Месеци, 2-3 години) достапни. ●Симпатичен Дизајн_ Симпатична цртана Мечка Во Форма на Дуксер ,симпатична ушна дезинфекција, Дебела јакна од руно, се чувствува како вистинска симпатична мечка кога вашето бебе ќе го облече ова. апсолутно висок квалитет. продавачот високо препорачува, Сите Мајки можат да се обидат да го купат. Дефинитивно вреди. €Совршен Избор Zipper затворање, еластична половината за да се покаже на половината, повеќе стилски и симпатична. Дизајнот со качулка може да спречи ветер и да се загрее, прекинувач со качулка за мали деца, може да се носи со фармерки. Палтото со соодветна дебелина е одлично за активност во затворен простор за бебиња или дремка во студена зима. ①Применливо Место Овој удобен Комбинезон Е Совршен за секојдневно носење, облека, училиште, роденденска забава, семеен ден, празници, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година, фотосесија и одмор. Погоден е и за спортови на отворено, како скијање, трчање, качување. Погоден За Пролет ,umn и Зима. Зимски Дебел Капут Момчиња Девојчиња Јагнешко Кадифе Детски Топол Волнен Џемпер со Качулка.

Избор на купувачи..