• Неодамнешно
Гледајте Ремен За Ремен Издржлив 2-Заеднички Најлон Часовник Бенд Нараквица За Замена На Часовникот
zoom_in

Гледајте Ремен За Ремен Издржлив 2-Заеднички Најлон Часовник Бенд Нараквица За Замена На Часовникот

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис.  . Дали сакате да го освежите часовникот со шик и прекрасен изглед? Дали барате специјален ремен за часовници што ќе го замени вашиот стар и скршен? Овој механички плетен ремен за часовници кој е изработен од врвен најлонски материјал со силна издржливост може да го задоволи вашиот вкус за тоа. Ремените во овој стил се тешки со мазни рабови за траен комфор. Можете да уживате без грижа додека вежбате со овој стилски и додаток за часовници што дише.  . Карактеристики.  . - Боја : Црна. - Материјал : Најлон. - Должина : 8,5-12,5 см. - Дебелина : 2мм. - Ширина : 18мм. - Усвојте најлонски материјал со максимална издржливост. без мирис за удобно носење. - Мазна текстура и беспрекорно заварување. Нема болки и гребење за вашата кожа. - Лесен за инсталирање. Чувајте ги часовникот и лентата безбедно поврзани. -Затворач од нерѓосувачки челик од врвна класа со силна издржливост. Изгледа високо крајот и шик за прекрасни замена часовник бенд. - Совршено се совпаѓа со повеќето часовници. Одличен додаток за часовници за фитнес, пливање, нуркање или качување. 1 x 18mm Часовник Ремен Ремен Издржлив 2-Заеднички Најлон Часовник Бенд Нараквица За Замена Часовник (Црна). Усвојте најлонски материјал со максимална издржливост. без мирис за удобно носење. Мазна текстура и беспрекорно заварување. Нема болки и гребење за вашата кожа. Лесен за инсталирање.

Избор на купувачи..