• Неодамнешно
Колекцијата Ступел Дома Декор Шума Фо Во Цвет Круна Се Протегала Платно Ѕид Уметност, 1. 17
zoom_in

Колекцијата Ступел Дома Декор Шума Фо Во Цвет Круна Се Протегала Платно Ѕид Уметност, 1. 17

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 17 х 1,5 х 17 Инчи. Нашето Платно Е Рачно Испружено На Дрвена Рамка Со Дебелина од 1,5 Инчи - Подготвена за Закачување. Фанки Животните Не Инспирираат, Не Насмеат и Не Прават Да Изгледаме Колк!.

Избор на купувачи..