• Неодамнешно
Празничен Женски Плус Кул Пуловер За Кучиња Дедо Мраз Божиќен Џемпер
zoom_in

Празничен Женски Плус Кул Пуловер За Кучиња Дедо Мраз Божиќен Џемпер

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прославете ја сезоната на празници и осигурајте се дека сте во центарот на вниманието на следната забава Со Овој смешен Женски Божиќен Џемпер со плус големина. Изработен од мека плетена памучна мешавина, овој празничен Божиќен Џемпер има дизајн на пуловер без проблеми, како и фантастична графика на предната страна со супер-кул куче што лула некои нијанси, машна и светкава капа на Дедо мраз. Манжетните, деколтето со лажичка и исправениот раб на овој врв со долги ракави се ребрести за да останат на своето место и да се чувствувате пријатно. Овој симпатичен Божиќен Џемпер е достапен во бело и ќе биде вашиот врв за следниот празничен собир, или само за да влезете во духот на сезоната. Празничен Женски Плус Кул Пуловер За Кучиња Дедо Мраз Божиќен Џемпер : 59% памук, 40% акрилик, 1% други влакна . Празничен Божиќен Џемпер . Плус-големина . Плетена конструкција . Дизајн на пуловер . Плетете графика напред со кул куче што носи очила за сонце, боути и капа На Дедо мраз . Долги ракави со ребрести манжетни . Ребрести лажичка деколте . Ребрести директно полите . Достапно во бело . Машинско перење ладно со слични бои, само белило без хлор кога е потребно, сушење на суво средно, ниско железо.

Избор на купувачи..