• Неодамнешно
И женски високи врвни кошаркарски патики
zoom_in

И женски високи врвни кошаркарски патики

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Водење на грешки или се распаѓа на теренот, ништо не го победи ладниот изглед и тоталната удобност на високите патики на високиот врв на и 1. Профилот со висок врв, перничеста технологија и технологија за намалување на миризбите ги одржуваат нозете да изгледаат и се чувствуваат добро во текот на целиот ден. Класичен фронт на чипка, со лента за престој, значи безбедно и удобно вклопување што може да го добиете како што треба. Инстант хит за вашата колекција на патики. Традиционално затворање на чипка. Земја на потекло : Увезен. Избришете чиста.

Избор на купувачи..