• Неодамнешно
Нема граници на цврсто бикини на помладиот дното на пливање
zoom_in

Нема граници на цврсто бикини на помладиот дното на пливање

DEN 316.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Забавувајте се на сонцето со ова дното на бикини од без граници! Пар со совпаѓање на врвот или измешајте и совпаѓајте се за трендовски пресврт. Костумот доаѓа со прилагодливи врски и е целосно поставен. Направено од 82% полиестер и 18% спандекс. Увезени. Облека за пливање што прави прскање - ниту една граница не е вашата една станица за најжешките трендови во пливањето. Странични врски. Бикини одговара. Целосно наредени. 82% полиестер, 18% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Избор на купувачи..