• Неодамнешно
Dtydtpe Градници За Жени, Жени Долна Облека Со Жартиера Ремени Градник Блузи Безжична Удобност Јога Ками Градник Бела
zoom_in

Dtydtpe Градници За Жени, Жени Долна Облека Со Жартиера Ремени Градник Блузи Безжична Удобност Јога Ками Градник Бела

DEN 720.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 68см/26.77"-78см/30.71" половината : 64СМ/25.20"-76см/29.92" . Големина : М Биста : 70см/27,56" - 80см/31,50 "Половината : 66см/25,98" - 78см/30,71". Големина : Л Биста : 72см/28.35" - 82см/32.28 "Половината : 68см/26.77" - 80см/31.50". Големина : XL Биста : 74cm/29.13" - 84cm/33.07 "Половината : 70cm/27.56" - 82cm/32.28". Големина : XXL Биста : 78cm/30.71" - 88cm/34.65 "Половината : 72cm/28.35" - 84cm/33.07". Големина : XXXL Биста : 80cm/31.50" - 90cm/35.43 "Половината : 74cm/29.13" - 86cm/33.86" Долна облека. Женска Долна Облека Со Жартиера Ремени Секси Блузи За Градник Безжична Удобност Јога Ками Градник Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет Пол : Жени Прилика : Секси Материјал : 90% Тип На Шема На Спандекс : Цврст Стил : Лежерна, Секси должина На Ракавот : без Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце што добивате : 1 Еез Долна Облека.

Избор на купувачи..