• Неодамнешно
Колеџ Одделение Класа Степен Образовани Дуксер Жени Мажи Бриско Брендови 5Х
zoom_in

Колеџ Одделение Класа Степен Образовани Дуксер Жени Мажи Бриско Брендови 5Х

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ажурирајте ја вашата гардероба со качулка од руно со предна торбичка и нацртајте хауба со двојна линија. Носете го ова ако сакате да објавите дека имате страшна сума на долг на другиот крај од таа диплома. Исто така, прави одличен подарок за некого во вашиот живот! Големина 5х Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 34 "х 34". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Избор на купувачи..