• Неодамнешно
Делови на квадкоптер CX-20- ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ОБРАЗОВАНИЕ НА ГПС ГПС Резервни делови
zoom_in

Делови на квадкоптер CX-20- ОБЕЗБЕДУВАЕ НА ОБРАЗОВАНИЕ НА ГПС ГПС Резервни делови

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификација : Предметот е едноставен и практичен квадкоптер, покривање на каросеријата Cheerson Cover Setit е главно направен од траен материјал за долгорочна употреба и е дизајниран да му понуди на вашиот мотор голема стабилност и поддршка. Модел : CX-20-020 Suitable за : CX-20 Dimensions : (11.81 x 11.81 x 4.13) " / (30 x 30 x 10.5) cm (L x W x H) Тежина : 6.49oz / 184 Gcolor : Бела.Материјал : Пластика : Пластика .Usage : Резервни делови за Cheerson CX-20 RC Quadcopter. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! 20-020 Покријте ги резервните делови на Дронот за покривање на каросеријата GPS.

Избор на купувачи..