• Неодамнешно
4-1 2 1, 3 26 5 8, 120g тркало за размавта
zoom_in

4-1 2 1, 3 26 5 8, 120g тркало за размавта

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Премиум жито од алуминиум оксид за брзо отстранување на материјалот. Uniquie deisgn со 5/8 "-11 Центар центар овозможува употреба на меленици со голема брзина. 120 G тркало за размавта : Премиум жито од алуминиум оксид за брзо отстранување на материјалот. Uniquie deisgn со 5/8 "-11 Централен центар овозможува употреба на меленици со голема брзина на аголот. Големото лице на тркалото брзо ги прави завршните допири и декоративните завршувања. Издржлив.

Избор на купувачи..