• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Поитрин роза платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Поитрин роза платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Појтрин роза“ платно уметност по бои пекари бело мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..