• Неодамнешно
Викерман 18 Жолта Топка Украс Божиќ Трансферот, по сет
zoom_in

Викерман 18 Жолта Топка Украс Божиќ Трансферот, по сет

DEN 271.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Викерман 18 " Жолта Топка Украс Божиќ Трансферот. Додадете текстура и боја на секој празничен проект со овој Жичен божиќен избор на топка. Овој избор содржи еден сјаен украс од 3 инчи и 2) украси од 2,4 инчи завршени во мат и сјај. Овој мал украс е изработен од пластика отпорна на кршење и прави одличен акцент за венци, венци, дрвја, украсување пакети итн. Постојат 4 зема по пакет. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Мешавина Од Сјајни, Мат И Сјајни Завршетоци. Обезбедено на Жичано Стебло. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Избор на купувачи..