• Неодамнешно
Женски Фустан На Плажа Гилигилисо Бикини Облека За Плажа Покрива Обичен Одмор Кратки Летни Фустани Со Оглавник
zoom_in

Женски Фустан На Плажа Гилигилисо Бикини Облека За Плажа Покрива Обичен Одмор Кратки Летни Фустани Со Оглавник

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : оваа ткаенина со мала тежина е многу мека и еластична ,Совршена за плажа и одмор.Без ракави, Собрано Деколте, Врат На Оглавник, лелеав фустан од маица, плисиран фустан за сонце на плажа. Течената фит и мека ткаенина на допир на ова флертувачко прикривање создаваат стил на плажа што ласка. Овој фустан за покривање костими за капење е над колената, доволно Е Долго што можете да го носите овој костим за капење и да трчате до самопослуга, па дури и да носите во бар покрај плажа по еден ден на плажа со деца.Овој фустан со туника со маица е ласкав, погоден за летен одмор на плажа, може да се користи како фустан за покривање базен, покривање костим за капење, прикривање бикини костим за капење, па дури и фустан за ноќница за спиење. Погоден за плажа, забава,секојдневно носење, одличен избор за вашиот одмор. Нега на облека : машина за перење со ладна вода во нежен циклус. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски фустани.USUKEUBust Length XLX-Голем101440116cm/45.67"93cm/36.61"Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67 "Должина : 93cm/36.61" тој нуди шик привлечност која е совршена за бремена жена. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Избор на купувачи..