• Неодамнешно
Лесни кревети Ривиера близнак, бел
zoom_in

Лесни кревети Ривиера близнак, бел

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Инспирирано од движењето за модерно дизајнирање на модерно во 1930 -тите, „Ривиера“ светло осветлен кревет ги спојува традиционалните детали за обликување на цврсто дрво со далечинско контролирано осветлување технологија за да се создаде нова генерација на персонализирани детски кревети. Секој кревет е изработен од цврсто дрво и има далечинско контролирано прилагодливо ноќно светло кое е доволно светло за да се прочита и поставката за бледнее до исклучување што може да им помогне на малите да легнат да спијат. Ноќната светлина ги осветлува променливите слики и секој кревет доаѓа со почетна слика на предните светла и купон од 20 долари што може да се примени кон слика по ваш избор на лесни кревети. Креветите исто така вклучуваат прилагодливи странични шини со висина и лекови. Душек и кутија пролет се продаваат одделно. LED -светло -таблата е веќе инсталиран во рамките на таблата и е подготвена да се вклучи. Тој е оценет за 50.000 часа. Lifetime Lighthiped Creds Riviera Twin Bed, бел : има рамка за дрвени кревети во бело со складирање на подножјето за слики. Мулти-функција далечински управувач. Слика на почетниците на предните светла. Душек и кутија пролет се продаваат одделно. Пристигнува во 2 кутии. Потребно е собрание. 1-годишна ограничена гаранција. Модел# 20325. кревет со големина на близнаци (собрано) : 81,38 "L x 45.13" W x 50.63 "H. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци . Веб -страница за складирање на пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во повеќе големи кутии што може Не се вклопуваат во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница . Поле 1 Димензии : 82,20 "L x 36.9" W x 8.2 "H; Тежина : 79,37 фунти. Поле 2 Димензии : 82,2 "L x 8.7" W x 7 "H; Тежина : 36,38 фунти.

Избор на купувачи..