• Неодамнешно
Фделинк Божиќно Ѕвоно Новогодишни Украси Божиќен Декоративен Приврзок Божиќно Ѕвоно Сино
zoom_in

Фделинк Божиќно Ѕвоно Новогодишни Украси Божиќен Декоративен Приврзок Божиќно Ѕвоно Сино

DEN 143.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

6 парчиња Божиќно Ѕвоно Украси За Новогодишна Елка Божиќен Декоративен Приврзок Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Материјал : пластична Големина : Околу 3,5 € 3,5 см Божиќен Празник Фестивал Забава Дома Декор ова е совршено за вашите новогодишни елки : поради различниот метод на мерење и случајно избраната големина на примерокот може да постои 1-3 см error.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики.Пакетот Вклучува : 6 Еез Божиќно Ѕвоно ①Матирал пвц, премиум материјали, 100% висок квалитет!. 6 парчиња Божиќно Ѕвоно Украси За Новогодишна Елка Божиќен Декоративен Приврзок Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Материјал : пластична Големина : околу 3,5€3,5 см Божиќ Празник Фестивал Партија Дома Декор ова е совршен за вашиот божиќ tree Notes : . Поради различен метод на мерење и случајно избраната големина на примерокот може да постои 1-3 см error.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики.Пакетот Вклучува : 6 Парчиња Божиќно Ѕвоно. Quallity® : овој производ е со многу добар квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите. Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Избор на купувачи..