• Неодамнешно
Магнетна Линија Контактор
zoom_in

Магнетна Линија Контактор

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заменува Ge 3arr8 Контактори Заменува Honeywell И Rbm Контактори Заменува Марс 18001 Packard C18001 Вклучува Стандардна Монтажа И Универзална Држач За Монтирање, Завртки И Терминали За Притискање Што Се Користат Во A/C, Електрично Греење, Спакувани Терминални Климатизери (Ptac), Пумпи, Мотори За Вентилатор, Компјутерски Напојувања И Осветлување Нормално Отворени 30 Засилувач Магнетна Линија Контактор Dpst 24 Волти серпентина магнетна Линија Контактор.

Избор на купувачи..