• Неодамнешно
Тојела Висока Моќност Надворешна Безжична Антена 1км Црна
zoom_in

Тојела Висока Моќност Надворешна Безжична Антена 1км Црна

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Растојание од 1000 метри (максимално растојание до 1500 метри, вистинската употреба треба да се заснова на околината)1w ултра висока излезна моќностводоотпорен дизајн за внатрешна и надворешна употреба300% перформанси (во споредба со стандардните 2дби антени).300% растојание (во споредба со стандардната антена 2dbi).Паметна мимо антена за далечинско поврзување.Wmm (wi-Fi мултимедија) функција поддршка.9d Bi фиксна сенасочна антена со висока добивка.NDS И PSP X-link поддржува софтвер ap mode поддршка256-bit WEP security WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK7) област За Адаптација : IPC / set топ кутија / NVR / DVBWireless Протокол : 802.11 ntransmish брзина : 600 Mbpstransmish стапка : 150mbpsfrection опсег : 2.4 GHZ / 5ghzwireless протокол : 802.11 a / b, 802.11 gantenna : 20 DBI RP-SMA TOYELLA ВИСОКА МОЌНОСТ отворен wifi АНТЕНА 1km црна.

Избор на купувачи..