• Неодамнешно
Веранда Магна Југозападен затворен простор на отворено, 8 '10', Брегот на Слоновата Коска
zoom_in

Веранда Магна Југозападен затворен простор на отворено, 8 '10', Брегот на Слоновата Коска

DEN 2013.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Користете заштитници на килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнети купови. Во живо подобро.Купувајте Safavieh на. Ниту една подлога за поддршка, подлога за килими (продадено одделно) за да се избегне менување и лизгање. Додатоци во сликите за живот не се вклучени. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може да варираат малку. Моделите може да се разликуваат малку според избраната форма и големина. За непосредно украсување на преуредување, оваа област килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Моќта се наomираше во Турција. Вакуум (по можност еден без ритам) редовно и место чисто; За тешки дамки, се препорачува професионално чистење на килим; Ротирајќи ги килимите на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно носење од сообраќај на нозе и тежина на мебел. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Висина на купот : 0,1 ин. Одликувајќи се со дизајни од Mod Floral до традиционални класици и се наomирани за лесна грижа, веранда килими се отпорни на временски услови и паметен избор за внатрешен двор, подови на семејни простории или други области со висок сообраќај во вашиот дом. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Колекцијата на килими со врски Конгентална внатрешна затворена килим, врвна колекција на современи килими во затворен простор во колекцијата „Веранда“ ќе ви помогне да ги координирате просторите за живеење на слободно време на вашиот дом со убавина и здравиот разум. Достапно во повеќе бои и големини. Препорачувајте да чувате оригинален пакет за употреба на складирање.

Избор на купувачи..