• Неодамнешно
-Женска Маица Краток Ракав - Роденденски Подароци Кралици Се Родени во октомври
zoom_in

-Женска Маица Краток Ракав - Роденденски Подароци Кралици Се Родени во октомври

DEN 211.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ивпф-Женска Маица Краток Ракав - Роденденски Подароци Кралици Се Родени Во Октомврискидемии маица. Краток ракав. 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Бои на хедер, Графит хедер,безбедносни бои, Твид, Капина, Јоргована, Полноќ, неонски бои совршени за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Избор на купувачи..