• Неодамнешно
Вештачки Бонсаи Лажни Растенија Цвет Кондензиран Растенија Дома Спална Соба Градина Декоративни
zoom_in

Вештачки Бонсаи Лажни Растенија Цвет Кондензиран Растенија Дома Спална Соба Градина Декоративни

DEN 239.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен*Користете пластичен материјал, светла боја, убава и жива*Исклучителна изработка, без избледување, секогаш изгледа свежо*внатрешниот простор е убаво украсен*Погоден за свадби, забави, канцеларии, семејства, ресторани, дворови, продавници итн.Спецификации : *Материјал : пластика*Големина : 19*16см*Тежина : 59гр (Околу)Содржина На Пакетот : 1*Вештачки Бонсаинота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.3.Може да има мало отстапување поради различни серии на производство те молам прости ми. Нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали,производот е издржлив. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива во поврат од 30 дена За Оштетени / Квалитетни Проблеми. Лкмеи Вештачки Бонсаи Лажни Растенија Цвет Кондензиран Растенија Дома Спална Соба Градина Декоративни.

Избор на купувачи..