• Неодамнешно
Брита Б-Топла Изолирана Покривка За Седишта За Новороденчиња, Машина За Перење, Арктичко Прскање
zoom_in

Брита Б-Топла Изолирана Покривка За Седишта За Новороденчиња, Машина За Перење, Арктичко Прскање

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бритакс Б Топло Изолираниот Капак за Седишта за Новороденчиња Е одличен за оние студени временски денови кога сакате да го одржувате вашето бебе удобно и заштитено во движење. Топлото Б нуди превртување на страните и затворање со патент за да помогне во регулирањето на температурата на бебето и да се намали изложеноста на временските елементи. Мекиот, кадифен ентериер го одржува вашето бебе пријатно, додека надворешноста на сите временски услови ја одбива влагата, давајќи ви мир на умот да патувате. Опциите за покривање ви овозможуваат да му дадете на вашето бебе целосна, половина или четвртина покриеност или целосно да се отвори за лесен пристап. Брзо и лесно прицврстување со еластичен раб за безбедно гушкање и покривање на седиштето на вашето бебе. Машина за перење за ваша погодност. Дизајниран За Седишта За Новороденчиња Во Бритакс, одговара на повеќето други големи брендови за седишта за новороденчиња. Тестиран и одобрен за употреба Со седишта за автомобили За новороденчиња Во Бритакс.

Избор на купувачи..